خط مشی کیفیت

شرکت پایا موتور البرز آسیا فعالیت خود را با ماموریت تولید انواع وایر شمع و بوت خودرو با هدف برآورده سازی خواسته ها و انتظارات تمامی ذینفعان به خصوص مشتریان و افزایش سطح رضایت ایشان آغاز کرده است و با رعایت کلیه قوانین و مقررات استاندارد ملی ،ایمنی ، بهداشت ، زیست محیطی و مشتریان با ایجاد سیستم مدیریت کیفیت مطابق الگوی استانداردهای IATF16949:2016 و ISO9001:2015 ،سیاستهای زیر را به عنوان چهارچوبی برای تعیین و بازنگری اهداف و استراتژیهای سازمان در مسیر تحقق چشم انداز خود بیان می دارد :

اهتمام در بکارگیری تکنولوژی روز دنیا به منظور ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات تولیدی در جهت دستیابی به ضایعات صفر و بدست آوردن سهم بیشتری از بازار رقابت.

رعایت زمان برآورده نمودن خواسته ها و الزامات مشتریان از جمله تحویل به موقع ، تکوین محصولات جدید و رسیدگی به شکایات در حداقل زمان ممکن .

کنترل ومدیریت هزینه ها در جهت افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی.

ایجاد، بکارگیری و توسعه فلسفه بهبود مستمر در تمام جنبه های مدیریت ، تولید ، خدمات و فرآیندهای مرتبط .

جلب مشارکت کلیه کارکنان و توسعه کارگروهی و استفاده از خردجمعی در ارتقاء کیفیت و دستیابی به بهبود و امنیت کاری و خلاقیت . توسعه سیستم های انگیزشی و آموزشی بعنوان عاملی جهت افزایش بهره وری نیروی انسانی .

بهبود فرهنگ کیفیت ونظام آراستگی در سازمان از طریق مدیریت وارتقاء سطح دانش وآگاهی کارکنان و نیروهای متخصص .

اینجانب به عنوان مدیر ارشد سازمان تعهد خود را نسبت به رعایت اصول رفتاری و سیاستهای اخلاقی و نهادینه شدن فرهنگ ضد ارتشا و افشاگری در همه سطوح سازمانی ، در راستای تحقق ارزشها و فرهنگ سازمانی اعلام می دارم .

از این رو از کلیه پرسنل میخواهم تا با تعهد ، مسئولیت پذیری نسبت به ایجاد زمینه های اجرا و بهبود سیستم مدیریت کیفیت مطابق این خط مشی کوشیده واز هیچ تلاشی فروگذار ننمایند.

مدیر عامل

سیامک طاهری

مأموریت شرکت پایا موتور آسیا

 این شرکت با اتکا به دانش فنی و تخصص بومی در تلاش است به عنوان تولید کننده برتر قطعات الکتریکی انواع خودرو در منطقه خاورمیانه فعالیت نماید. 

ماموریت شرکت پایا موتور تولید و تامین انواع وایر شمع در صنعت خودروسازی ، با کیفیت مطلوب و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، با تکیه بر توسعه و ارتقای نیروی انسانی به منظور بقا و سود آوری جهت کسب رضایتمندی تمامی ذینفعان سازمان ، می باشد .

ارزش های اساسی سازمان :

  • تعهد به منشور اخلاقی سازمان
  • ارائه محصولات با کیفیت به مشتری
  • پیشگیری از پیامدهای زیست محیطی و آلودگی
  • سودآوری سازمان از طریق مدیریت فرایندهای کلیدی و بهبود مستمر جهت کسب رضایت سهامداران

چشم‌انداز شرکت پایا موتور آسیا

چشم‌انداز شرکت پایا موتور آسیا این است که با ايجاد يک سازمان چابک و جذب و پرورش نيروي انساني بامهارت و خلاق و با تضمين کارگروهي و اخلاق حرفه‌اي به‌عنوان يک برند برتر و به نام صنعت عمران و ساخت کشور با هدف ارزش‌آفرینی و جلب رضايت مشتریان شناخته ‌شود.